Napsat recenzi

Nejnovější recenze

Lenka Novotná - Stavba zděného plotu, opěrných zdí, pokládka dlažby, výstavba schodiště

Firma Zahrady a dlažby Voborník s.r.o. pro nás provedla kompletní přestavbu pohledové části zahrady a vjezdu u rodinného domu. Ta zahrnovala odstranění starého betonového vjezdu, zdí, plotů a schodiště a vystavění nového dvoru se zámkovou dlažbou, opěrnými zdmi, schodišti a zděným plotem. Vzhledem k tomu, že se jednalo o rekonstrukci u staršího domu, kdy dvůr je zasazen ve svazích, práce vyžadovala značné nároky na dovednosti a občas přinesla nečekaná úskalí. Přesto byla tato firma schopna si se vším poradit k naší plné spokojenosti. Obzvlášť oceňujeme dobrou komunikaci s majitelem firmy a jeho ochotu realizovat původně neplánované požadavky. Tuto firmu můžeme jedině doporučit.

Karel Giebner - Zámková dlažba ve stodole a na zahradě

S prací firmy pana Voborníka jsem byl nadmíru spokojen, vše co se domluvilo se také realizovalo včetně konečných termínů- Prostě super práce za přiměřenou cenu děkuji Karel Giebner

Jan Beneš - parkovací místo, chodníky

Nejlepší firma na realizaci chodníků a parkovacího místa v okolí! Všechno proběhlo rychle, přesně a kvalitně. Nejeden kolemjdoucí žasne a bledne závistí :) Doporučuji všem, kterým není jedno, po čem budou chodit domů a kde budou parkovat.

Pavlína - zahradní jezírko

Pan Voborník má individuální přístup, konstruktivní řešení a originální nápady. Děkuji za skvěle odvedenou práci.

 Robert Vach - rekonstrukce - dvorku,pokládka dlažby

Rekonstrukce dvorku, pokládka dlažby, naprostá spokojenost s prací p. Voborníka Výborná práce + cena Mohu jenom doporučit

 Martin Šafka - výstavba plotu a zídky - systém BEST Luneta barva přírodní

Od p. Voborníka jsem si nechal postavit zídku kolem terasy a část plotu vč. budníku na elektroměr z tvarovek BEST Luneta. Při realizaci jsem viděl, jak jsou tvarovky nepřesné a jakou práci to dá, aby to vypadalo hezky. Klobouk dolů před p. Voborníkem a už se těším na pokračování plotu vč. brány.

 Tomáš - Pokládka zámkové dlažby u RD včetně terasy a výstavba plotu

S klidným svědomím mohu tuto firmu vřele všem doporučit. Co se týče od příjezdu pro vytvoření cenového návrhu a poradenství do konečného předání díla byla maximální spokojenost. Dohodnutý termín v závislosti na počasí byl vždy dodržen a když nepanovalo příliš pěkné počasí, tak se stále na stavbě něco dělo a bylo vše předáno včas. Cena vždy byla dodržena dle cenového návrhu a to je dnes velice důležité, aby se nemile nenavyšoval rozpočet v průběhu realizace.

 Zbyněk Horák - Pokládka zámkové dlažby a palisád příjezdové cesty

Od začátku až dokonce akce profesionální, spolehlivý a ochotný přístup. Vše proběhlo dle dohody a plánu. Mohu dopručit.

IvoT. - Terénní úpravy a pokládka dlažby

Firmu jsme oslovili na základě doporučení zahradní architektky. Práce probíhaly dle předem stanoveného harmonogramu. Byli jsme spokojeni nejenom s výsledkem práce, ale hlavně se seriózním a přemýšlivým přístupem majitele firmy p. Voborníkem.

Rad - úprava zahrady

Naprostá spokojenost, mohu doporučit!

Stanislav Oubram - výkopové práce + pokládka zámkové dlažby ( na klíč )

Absolutní spokojenost od samotné nabídky až po dokončení zakázky. Výborná komunikace a domluva termínů na konkrétní postupné etapy výstavby. Drobné změny během postupujících prací k naší spokojenosti operativně vyřešeny. Všem mohu a musím vřele doporučit. Stanislav Oubram Skála 46 508 01 Hořice

 K.Krištofová - Dlažby

Precizně odvedená práce, jsme velmi spokojeni, služby firmy Voborník doporučujeme každému.

Šulcovi - Dlažby,palisády

S vyhotovením prací dle objednávky parkoviště, chodníku a palisád kolem zatravněné plochy jsme byli spokojeni, práce byly provedeny kvalitně, rychle a odborně. Vaši práci bych doporučila svým známým. Děkujeme. V. Šulcová

Pat -  letní posezení, gabiony, dlažba

Dílo bylo dodáno ve velmi dobré kvalitě. Zvláště provedení gabionů se nám velmi líbí.

 Toman Martin - realizace plotu - podezdívka, plotové sloupky

Velice profesionální přístup, bezchybná práce, doporučíme všem známým

Pavel Šácha - pokládka zámkové dlažby, stavba plotu, výkopové práce

Maximálně vstřícný přístup, včetně profesionálních rad a pohotového řešení nečekaných problémů. Tuto firmu jsme oslovili opětovně. Spokojenost byla s přístupem a dohodou termínu, oceňovali jsme i výbornou komunikaci.

 Božena J. - pokládka zámkové dlažby

Hodnotím velice kladný a vstřícný přístup při realizaci pokládky zámkové dlažby u našeho rodinného domu. Kvalita a dobrá cena. Jistě doporučím ostatním.

© Copyright 2024 ZAHRADY A DLAŽBY VOBORNÍK s.r.o. - Všechna práva vyhrazena